Мови:

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 32482080 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Дізнайтеся більше про Вікімапію та сітігіди.

Останні коментарі міста Коломия:

  • Цукерня "Імпреза", маша (гість) написав 12 років тому:
    може колись воно було і не погане,а зараз офіціантки охаміли,попросила підігріти сік а вони додали гарячої води ,а ще були випадки - торт із пліснявою,останній раз коли там була принесли торт із волоссям.Власниці цього закладу треба зайнятися акуратністю і чистотою своїх працівників.а ще тим що офіціантки довго несуть замовлення або взагалі не підходять,і стіл забувають протирати!!!!!!!!!!!
  • вул. Остапа Терлецького, 7, Sergey (гість) написав 12 років тому:
    Бывшая улица им.Ивана Франкаю
  • Коломийський медичний коледж ім. Івана Франка, Роксі (гість) написав 12 років тому:
    біологія, укр мова і література
  • Коломийський медичний коледж ім. Івана Франка, вова (гість) написав 12 років тому:
    буд ласка скажіть скоріше
  • Коломийський медичний коледж ім. Івана Франка, вова (гість) написав 12 років тому:
    яке зно здавати у ваш заклад
  • Військова частина 43291Б, valera_udovichenko (гість) написав 13 років тому:
    В/ч 43291-Б
  • Військова частина 43291Б, valera_udovichenko (гість) написав 13 років тому:
    В 70-80 роки ХХ століття ВШМС ракетних військ стратегічного призначення. Частина тариторії зараз під житловими забудоами.
  • вул. Січових Стрільців, 62, ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Будівлю зведено ще за часів Австро-Угорщини як війскову казарму. Залишалася казармою і в радянський час для содат ВПС.
  • Супермаркет "Колібріс 555", ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Будівлю зведено ще в часи Австро-Угорщини (орієнтовно в 1880-х роках) для потреб військових, а саме : це будівля кінського манежу. Рівень земляної підлоги був метрів на 2 нижче грунту місцевості.Казарми -- на північний схід від цієї будівлі не далі, як 200 метрів (сучасний торговий центр,вул. Січових Стрільців,62). Зокрема, від початку 1960-х і до кінця 1980-х років це був спортивний зал. Мав назву : " Спортзал клубу ДТСААФ". Так "маскували" назву гарнізонного Будинку офіцерів. Вхід був з вулиці Герцена (сучасна Чайковського). Відразу біля входу по обидва боки були спортивні роздягальні. (Душових, здається, не було.) Підлога залишалася земляною. Цей спортзал в осінньо-весняний період арендувала міська дитяча спортивна школа. Тут, зокрема, проводили свої заняття кілька груп легкої атлетики, волейболісти, баскетболісти, футболісти, гандболісти, великого тенісу, важкої атлетики. Тут проводились різноманітні міські спортивні змагання. Але не тільки міські, а й обласні і навіть республіканські. Саме в цьому залі пізніше знаменита Київська спортивна команда "Спартак" жіночого гандболу під керівництвом тренера Турчинова виборола право виступати у вищій спортивній лізі і надалі завойовувала призи в міжнародних змаганнях. Найбільший зал міста на той час для масових заходів. В цьому залі проходили міські і районні фестивалі самодіяльних мистецьких колективів. Сцена в східному торці. Під час негоди цей зал використовували для міських мітингів. Зокрема, в 1965 році тут проходив загальноміський мітинг протесту проти агресії США у В"єтнамі.
  • Дерево гінкго дволопатеве (Ginkgo), ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Єдиний представник -- тому, що всі інші рослини родини гінкгових на земній кулі давно вимерли. Не витримали кліматичних змін.
  • Центральний навчальний корпус (Коломийський політехнічний коледж), ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    В радянські часи це був технікум МОД (Механічної Обробки Деревини). Престижний навчальний заклад, хоча і був не інститутом, а технікумом. Траплялися курйозні випадки.Дехто з абітурієнтів, не розібравшись, (найчастіше це були абітурієнтки) здавали документи, а через пару днів забирали, навіть не здаючи вступні екзамени. Чому ? Обманювалися назвою : вони думали,що МОД -- це мода,"модельний одяг", пошиття такого одягу і навчання "моделей".
  • Територія Коломийського медичного коледжу, valera (гість) написав 13 років тому:
    тут вчився мiй батько
  • Коломийський iндустрiально-педагогiчний технiкум, я (гість) написав 13 років тому:
    коли тут день відкритих дверей?
  • Площа Тараса Шевченка, ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Будинок № 20. Потрібно писати не "переплітна майстерня", а "палітурна майстерня".
  • Ратуша (Коломийська міська рада), ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Висота вежі ратуші при будівництві становила близько 32 метрів. В 1970 році під час ремонту та реконструкції висоту вежі збільшили на величину трохи більше метра і тепер вона становить,як вважають,33 метри. Точних величин висоти вежі мені знайти не вдалось.
  • Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича, ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Перша вистава 8 червня 1848 року.Після Львова -- другий за значенням театр Галичини. З 20 грудня 1939 року -- радянський державний професійний театр. Продовжив свою діяльність в 1944 році. З 1954 року -- імені Ярослава Галана. Закритий радянською владою 23 грудня 1962 року. Більшу частину трупи перевели в Івано-Франківськ на підсилення складу трупи місцевого театру.Забрали і майже весь реквізит. Артисти Коломиї,хто залишився,влаштувались на роботу на різних підприємствах міста і у вільний від роботи час продовжували грати в театрі. Тепер як аматорський,самодіяльний,народний театральний колектив.Приміщення театру вважалося районним будинком культури.Отримували призи в різних театральних конкурсах,в тому числі і в міжнародних. Діяльність державного театру відновлено 17 серпня 1990 року. В тому ж приміщенні театру.
  • Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ, ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Будівництво було завершено в 1956 році.
  • Міський парк ім. Кирила Трильовського, 1SPY написав 13 років тому:
    2007, восени, влада вирішила кінотеатр знищити (причина начебто аварійний стан і відсутність коштів на відновлення), кінотеатр був розвалений, залишили тільки занедбану цегляну прибудову, яка занедбана. Цілу зиму обломки пролежали під снігом, весною розчистили. Були розмови про передачі у приватні руки і побудову розважальних центрів, таким чином частина парку (вже друга після кафе "Трембіта") може відкроїтись від парку. Також цікава історія сталась із добротною старою чавунною огорожею навколо парку. Її знесли, мотивуючи а для чого там огорожа, залишивши тільки фунтамент під нею. Згодом прольоти огорожі були замічені в на приватних територіях.
  • Коломийський будинок дитячої та юнацької творчості (Будинок школяра), ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    До 1964 року тут містився міськрайонний комітет комсомолу. А вже потім будинок піонерів.
  • Міський парк ім. Кирила Трильовського, ПЕТРО (гість) написав 13 років тому:
    Тут росли також : червоні американські дуби, липи срібнолисті, веймутова сосна, чорний декоративний горіх, тис ягідний, магнолія подуболиста,гледичія триколючкова... На початку 1960-х років біля кожного з цих реліктових дерев була табличка з детальним описом вказаного біологічного виду. З часом таблички обшарпалися,вицвіли,а потім чомусь всі одразу зникли і ось вже років 30 дерева стоять безіменні.